Najbliższe wydarzenia / więcej

Grubson

rider techniczny zespołu

Grubson - jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów na scenie Hip-Hop/Reggae w Polsce, który swoją przygodę z muzyką rozpoczął prawie 15 lat temu. Aktualnie artysta promuje najnowszy, wydany 29 września 2017 album pt."Gatunek L".


GrubSon jest osobą, obok której nie można przejść obojętnie: jego charakterystyczny głos, flow, muzyka oraz przekaz trafiają do coraz szerszego grona odbiorców. Jego najpopularniejszy utwór "Na Szczycie" przekroczył ponad 100 milionów odsłon w serwisie YouTube !

 

Grubson, właściwie Tomasz Iwańca  hip-hopem zainteresował się w 1993r za sprawą starszego brata, który był lokalnym promotorem i organizatorem imprez.  GrubSon  działalność w tym kierunku rozpoczął na przełomie 1997/1998 roku kiedy to powstała ekipa „Po-3na Różnica” (Twórca, Max, Rav), gdzie tracki nagrywane były w piwnicy na na nieprofesjonalnym sprzęcie grającym. W sierpniu 2009 roku nakładem MaxFloRec ukazał się album rapera zatytułowany O.R.S. W styczniu 2011 roku ukazał się trzeci album solowy rapera pt. "Coś więcej niż muzyka".  Obecnie GrubSon współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Załoga MaxFloRec. , BRK & Jarecki, Skorup, Majkel, East West Rockers, Abradab, JuniorStress, Metrowy, Bu, Chonabibe, Jamal, , DJ FEEL-X, DJ Twister, DonGuralesko i wielu innych. W maju 2012 roku ukazał się kolejny album raper pt. "Gruby brzuch" zrealizowany wraz z DJ-em BRK. Aktualnie artysta promuje najnowszy, wydany 29 września 2017 album pt."Gatunek L".

 

Koncerty Grubsona to prawdziwa petarda !