Najbliższe wydarzenia / więcej

Big Up!

BIG UP! to wielkopolski zespół grający muzykę reggae, powstał pod koniec 2010 roku. W ich twórczości oprócz korzennego reggae nie brakuje zaskakujących kompozycji, ciekawych aranżacji, okraszonych przekazem płynącym prosto z serca, za wyjątkowe brzmienie grupy odpowiada niezwykle oryginalny, damski wokal należący do Jagody Gucze.

 

Członkowie zespołu pochodzą z Wielkopolski: Gniezna, Koła, Turku i Zbąszynia. Zespół istnieje od 2010 roku, jednak jego aktualny skład wykrystalizował się w czerwcu 2012 roku. Debiutowali singlem "By my side" na falach radiowej Trójki.

 

Na swoim koncie mają wiele koncertów w całej Polsce. Do najważniejszych osiągnięć zespołu należy zaliczyć występ na takich festiwalach jak: Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal, ale również występ na żywo w Polskim Radiu Czwórka. Zespół zajął pierwsze miejsce w kategorii "Polska Nadzieja" w plebiscycie magazynu Free Colours, głosami znamienitego jury zespół wygrał konkurs Czwórka Reggae Contest, który odbył się w ramach Ostróda Reggae Festival 2013. Aktualnie, zespół promuje swój debiutancki album "Dusza", którego premiera przewidziana jest na marzec tego roku.

 

 

e


r

wsze miejsce w kategorii Polska Nadzieja w plebiscycie magazynu FREE COLOURS, podsumowującym 2012 rok, zaproszenie na SLOT ART FESTIVAL w Lubiążu koło Wrocławia. Jakby tego było mało, głosami znamienitego jury zespół został wybrany do finału konkursu zespołów CZWÓRKA REGGAE CONTEST, który odbył się w ramach OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2013erwsze miejsce w kategorii Polska Nadzieja w plebiscycie magazynu FREE COLOURS, podsumowującym 2012 rok, zaproszenie na SLOT ART FESTIVAL w Lubiążu koło Wrocławia. Jakby tego było mało, głosami znamienitego jury zespół został wybrany do finału konkursu zespołów CZWÓRKA REGGAE CONTEST, który odbył się w ramach OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL 2013